ÖRGÜAŞKI KULLANICI VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Kullanım Şartları

İnternet tarafından sunulan birçok olanak ve risk nedeniyle web sitemizin kullanımıyla ilgili hem sizin hem de bizim korunmamıza yönelik aşağıda belirtilen koşullara riayet etmenizi ve bu siteye her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Bu sitenin sahibi Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş ‘dir. Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş tarafından işletilen bu site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi 0212 251 47 30 nolu telefonu arayarak Müşteri temsilcimize bildirebilir veya nako@nako.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş, tarafından bu sitede yer alan tüm bilgiler azami dikkatle derlenmiş ve kontrol edilmiştir Ancak bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksiz oluşu ve/veya niteliği ile ilgili sorumluluk Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş tarafından kabul edilememektedir.

Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilirsiniz. Ancak Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş size bu konuda özel ve yazılı bir yetki vermedikçe tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını ticari amaçlarla kullanamaz, çoğaltamaz, modifiye edemez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız. Telif hakkımızın ve Sinai mülkiyet haklarımızın ihlali halinde hukuki ve cezai sonuçlar doğabileceği unutulmamalıdır.

Bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş sorumlu değildir. Bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş sorumlu değildir.

Teknik ve yasal yeniliklerin sürekliliğine bağlı olarak, mevcut kullanım koşulları değiştirlebilir ve güncellenebilir. Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

 

Gizlilik

Ormo Yün İplik San. Ve Tic. A.Ş, için sizin verdiğiniz bilgilerin korunması ve gizliliği büyük önem taşımaktadır. Ormo, Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. Ormo bilgisayarlarında toplanan bu bilgileri posta, e-posta veya mobil iletişim için kullanmaktadır. Ormo üyelik formları ile topladığı bilgileri sözkonusu üyenin bilgisi dışında üçüncü şahıslarla ticari veya ticari olmayan hiçbir amaçla paylaşmamaktadır. Her zaman kişisel veri kaydınızı kısmen veya tamamen sildirme hakkına sahipsiniz. Siz istekli olduğunuz sürece kişisel bilgileriniz tarafımızdan saklanmaktadır.

Tüm veriler, yetkisiz kişilerin kötüye kullanımına ve erişimine karşı yüksek güvenlik seviyesiyle çalışan sunuculara kaydedilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Nako.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Nako.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.